Warunki sprzedaży i polityka zwrotów

Sklep internetowy www.korek-analny.pl (Sprzedawca) jest własnością firmy KLABEN - ul. Chopina 13, 88-200 Radziejów.

Zamówienia odbywają się za pomocą formularza umieszczonego na stronie.

Produkty oferowane przez sklep www.korek-analny.pl przeznaczone są dla osób pełnoletnich i tylko takim osobom mogą być sprzedawane.

Koszty wysyłki i sposoby płatności:

przedpłata/wpłata na konto: 12zł

płatność przez Transferuj.pl i PayU: 15zł

pobranie: 25zł

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zwroty i reklamacje

Towary w sklepie korek-analny.pl są przeznaczone do użytku osobistego. Wysyłane są bez żadnej folii bezpośrednio w metalowym pudełku wypełnionym gąbkami i materiałem, a następnie zapakowanym w opakowanie wysyłkowe (koperty bąbelkowe lub pudełka kartonowe). Tym samym po otworzeniu opakowania wysyłkowego nie ma możliwości stwierdzenia, czy produkt był użyty przez kupującego, czy też nie. Z tego względu żadne zwroty rozpakowanych przesyłek nie są przyjmowane przez korek-analny.pl.

Możesz zwrócić zakupiony produkt w ciągu 14 dni od daty otrzymania pod warunkiem, że nie został on otwarty (koperta pocztowa bąbelkowa lub kartonik, który otrzymałeś nie zostały otwarte - przesyłka nie została otwarta- nie mylić z otwarciem metalowego pudełka z produktem wewnątrz). W celu zwrotu zakupionych towarów konieczna jest wiadomość od Kupującego (e-mail) z wyrażeniem takiego zamiaru. Koszty związane ze zwrotem towaru ponosi Kupujący.

Zwrócimy pieniądze za towar + koszt wysyłki, za które Kupujący (Klient) zapłacił podczas zakupu produktu i wyboru sposobu dostarczenia. W przypadku zwrotu nierozpakowanego towaru koszty wysyłki do korek-analny.pl ponosi Kupujący.

Ze względu na specyficzne przeznaczenie naszych przedmiotów nie jest możliwe ich testowanie.

Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką w celu uniknięcia jakichkolwiek reklamacji.

W przypadku wadliwego towaru (np. odklejony lub uszkodzony kamień ozdobny itp., wady powstałe na skutek nieprawidłowego transportu) prosimy o pilne skontaktowanie się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie i przesłanie zdjęć z widocznymi wadami.
 Możliwe jest wówczas żądanie przez Kupującego: odstąpienia od umowy, obniżenia ceny lub wymiana produktu na wolny od wad.