Koszyk

Zamówienie krok 1
Adresy dostawy
Adres wysyłki taki sam jak na fakturze
Dodaj adres
Nazwa SKU Cena Ilość Podatek Rabat Suma
 
Cena produktu
 
Suma:
0,00 zł
0,00 zł
Notes and special requests
Terms of Service

Warunki sprzedaży

Sklep internetowy www.korek-analny.pl jest własnością firmy F.H.U. BERTOL - ul. Polna 6/9, 88-200 Radziejów.

Zamówienia odbywają się za pomocą formularza umieszczonego na stronie.

Produkty oferowane przez sklep www.korek-analny.pl przeznaczone są dla osób pełnoletnich i tylko takim osobom mogą być sprzedawane.

Koszty wysyłki i sposoby płatności:

przedpłata/wpłata na konto: 12zł

płatność przez Transferuj.pl: 15zł

pobranie: 25zł

Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zwroty i reklamacje

Towary w sklepie korek-analny.pl są przeznaczone do użytku osobistego. Wysyłane są bez żadnej folii bezpośrednio w metalowym pudełku wypełnionym gąbkami i materiałem, a następnie zapakowanym w opakowanie wysyłkowe (koperty bąbelkowe lub pudełka kartonowe). Tym samym po otworzeniu opakowania wysyłkowego nie ma możliwości stwierdzenia, czy produkt był użyty przez kupującego, czy też nie. Z tego względu żadne zwroty rozpakowanych przesyłek nie są przyjmowane przez korek-analny.pl.

Możesz zwrócić zakupiony produkt w ciągu 10 dni od daty otrzymania pod warunkiem, że nie został on otwarty (koperta pocztowa bąbelkowa lub kartonik, który otrzymałeś nie zostały otwarte - przesyłka nie została otwarta- nie mylić z otwarciem metalowego pudełka z produktem wewnątrz).

Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką w celu uniknięcia jakichkolwiek reklamacji.

W przypadku wadliwego towaru (np. odklejony lub uszkodzony kamień ozdobny itp., wady powstałe na skutek nieprawidłowego transportu) prosimy o pilne skontaktowanie się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie.